Firma NowaTech Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 1999 i w chwili obecnej obsługuje liczną grupę stałych klientów, do których należą przedsiębiorstwa produkcyjne będące liderami w swoich branżach, takich jak: motoryzacja, energetyka, przemysł chemiczny, papierniczy i stalowy. Dzięki umowom z wiodącymi producentami elementów filtracyjnych z Europy i świata, oferujemy szeroką gamę produktów.

decoration O nas:
Od 2004 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Abanaki Inc. w Polsce i od tego czasu dostarczyliśmy setki łapaczy olejów tej firmy polskim przedsiębiorcom z wielu branż. Mniejsze urządzenia są zazwyczaj wykorzystywane do usuwania zanieczyszczeń olejem z maszyn CNC lub z elementów maszyn czyszczących. Większe urzadzenia służą do usuwania oleju z obwodów chłodzących, do ochrony środowiska naturalnego w wodnych oczyszczalniach ścieków lub do usuwania zanieczyszczeń olejem w projektach wydobywczych wód gruntowych. W asortymencie posiadamy szeroki zakres pasów łapaczowych do tych maszyn. W 2013 roku zostaliśmy wybrani dystrybutorem oryginalnych elementów filtrujących dla urządzeń CNC firmy ChipBLASTER Inc.

Nasza misja:
Naszą misją jest dostarczać naszym klientom i partnerom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, oraz niezawodną dostawą.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny lub wsparcia.

DOSKONAŁE PRODUKTY - DOSKONAŁA OBSŁUGA